Mokslo metų pradžios šventė gimnazijos kiemelyje

Paskelbta 2020 m. rugsėjo 01 d., antradienį. Parašė lietuvių kalbos mokytoja Ramutė Jablonskienė. Nuotraukos mokytojo Arūno Mikalonio.

Neįprastai, tačiau džiugiai ir viltingai prasidėjo nauji mokslo metai Vilniaus Antakalnio gimnazijoje. Mokslo ir žinių šventė vyko jaukiame mokyklos  kiemelyje laikantis visų rekomenduojamų saugumo priemonių. Po gluosniu įrengtoje scenoje dviem srautais atvykusius mokinius pasitiko linksmos renginio vedėjos, atlikėjai ir pedagogai.

Iškilmingai visiems sugiedojus Lietuvos himną ir iškėlus vėliavą sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Vita Kirkilienė, kuri pasidžiaugė mokiniais, paragino visus laikytis neįprastų taisyklių, kad drauge ne tik pradėtume mokslo metus, bet, įveikę laikmečio sunkumus, drauge juos ir užbaigtume. Visus susirinkusius šventėje džiugino buvusių abiturientų valsas, gimnazijos dainorėlių nuotaikingi kūrinėliai, abiturientės Ūlos sveikinimas, nuoširdus pirmokų prisistatymas ir senato narių dovanoti origami drugeliai bei gražūs palinkėjimai.

Renginio vedėjos priminė, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2020-uosius paskelbė Mokyklų bendruomenių metais, todėl paragino visus  šiais mokslo metais eiti bendrystės ir smagaus mokymosi keliu. O gražių svajonių ir kilnių tikslų tepadeda siekti ant balionų užrašytos gimnazijos vertybės: atvirumas kitokiam požiūriui, pilietiškumas, kūrybingumas, pagarba, asmeninė atsakomybė ir pasitikėjimas. Sėkmingų visiems naujų mokslo metų!

Nuotraukos galerijoje.