Abiturientė Ūla sveikina visus su Mokslo ir žinių diena

Paskelbta 2020 m. rugsėjo 01 d., antradienį. Parašė abiturientė Ūla.

Ruduo moksleiviams, kaip ir žiema kelininkams, visada ateina netikėtai. O su rudeniu į mūsų gyvenimus grįžo ir mokykla. Grįžo po ilgesnės pertraukos, pasikeitusi, bet grįžo. Man smagu kalbėti būriui žmonių, o ne į kompiuterio ekraną.

Kai buvome pirmokai, į mokyklą ėjome su džiaugsmu ir nerimu dėl to, kas laukia mokykloje. Mūsų laukė naujas, dar nepažintas gyvenimo etapas. Nauji draugai, nauji mokytojai, naujos pamokos ir naujos atsakomybės. Kildami mokyklinės karjeros laiptais mokėmės adaptuotis prie naujų vietų, žmonių, pareigų. Šiandien čia susirinkome džiaugsmingai pradėti naujus mokslo metus. Bet nerimo taip pat yra daug. Kaip mokysimės toliau? Ar bus leista organizuoti renginius, be kurių mokyklos gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas? Ar pavyks gerai pasiruošti egzaminams? Mokykloje išmokstame daug dalykų. Kai kurių dalykų egzaminus parengia mokytojai, kitų – pats gyvenimas. Pavasarį dar kartą  mokėmės prisitaikyti. Beveik per naktį mokytojai perkando nuotolinio mokymo technologijas, o mokiniai į savo namų komfortą įsileido mokyklą. Šis laikotarpis įrodė mums visiems, kad įdėdami asmeninių pastangų ir  bendradarbiaudami tarpusavyje galime įveikti viską.

Kad ir kokie šie mokslo metai būtų, noriu visiems čia susirinkusiems palinkėti kantrybės ir ištvermės. Kai nesiseka išspręsti uždavinio, o jau rašinio temos kvailesnės nebūna, kai atrodo, kad darbų daugiau nei valandų paroje, ir toks jausmas, kad kas tik gali nepavykti, būtinai nepavyksta, linkiu visiems sėkmingai įveikti šiuos metus ir visus iššūkius, kuriuos jie atneš. Visų abiturientų vardu linkiu sėkmės šiais mokslo metais!